www.profiwh.com - spolehlivý webhosting
login
heslo
- nová registrace
- zaslat heslo?

 

hostuje ProfiWH - webhosting, registrace domén, domény .euPodmínky serveru mojeFOTO.NET

Nepřehlédněte: fotografie nahraná na server nesmí obsahovat žádné vodotisky či podpisy, které by pak mohly sloužit k nárokování autora na honorář. Nahrátím fotky na server se fotograf zbavuje nároku na honorář a jakékoliv jiné výhody z autorství. Další důležité upozornění se týká linkování fotek na jiné servery. Název, popis a další textové údaje přikládané k fotografii nesmějí obsahovat žádné internetové adresy. Diskuze pod fotkou tyto informace mít může.

Pravidla a doporučení pro registraci
Registrovat se může kdokoliv, i ten kdo nehodlá na server fotky nahrávat. Bude mít totiž přístup do diskuze pod registrací, což je výhodné z hlediska registrace přezdívky. Údaje vyplněné při registraci nebudou jakkoliv zneužity nebo dokonce předány "třetí osobě". Při registraci si dokonce může člověk vybrat, který z údajů povolí při výpise fotografií zveřejnit.

Pravidla a doporučení pro natažení fotek na server
Natahovat fotky na server je umožněno jen registrovaným uživatelům. Je přísně zakázáno natahovat na server fotky (či jakékoliv soubory) jinak než přes webový formulář bez souhlasu administrátora. Natažení fotky musí odpovídat pravidlům popsaným na každé průvodní stránce samotného natažení a okomentování fotografie. Fotograf při uložení fotografie na server stvrzuje, že fotografii fotil on či jeho blízká osoba, která o zveřejnění fotografie ví a souhlasí s tím (např. nemá připojení k Internetu a přesto se chce projektu zúčastnit) Uložením fotografie na server autor poskytuje neomezenou licenci k bezplatnému užívaní díla a to jak provozovateli serveru, tak všem kdo si dílo ze serveru stáhnou.
Fotografie nesmí obsahovat pornografii, trýznění lidí či zvířat. Jednotlivé fotografie jsou pečlivě kontrolovány. Pokud se zjistí, že jakkoliv překročil určité etické meze, které si administrátor sám subjektivně určí, bude jeho fotografie smazána. Pokud se dopustí závažnějšího porušení podmínek, je ihned vyřazen společně se smazáním všech fotografií z databáze uživatelů a fotografií.

Pravidla a doporučení pro stahování a využívání fotek
Fotografie jsou povoleny stahovat jen přes webový prohlížeč. Fotografie mohou být využity k jakékoliv i komerční záležitosti, za předpokladu, že tímto dotyčný neporuší platné zákony České republiky. O využití fotografie, pokud je to možné, dá uživatel vědět pomocí webového formuláře v sekci Reference.

Administrátoři ani poskytovatelé webhostingu neberou žádnou odpovědnost za porušování těchto podmínek.
Administrátoři mohou schovat či úplně odstranit jakoukoliv fotografii bez udání důvodu autorovi.


projekt firmy Studio R3D, s.r.o. - www.R3D.cz